از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

تخته سیاه آویزی طرح ابر

وضعیت موجود
قیمت 26000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

تخته سیاه یادداشت طرح فانتزی 

ثبت وقایع و رویدادهای مهم و روزانه همواره از اهمیت ویژه‎ای برخوردار است و کمک می‌کند تا برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که قرار است در طول روز انجام دهید را به هیچ عنوان فراموش نکنید. برای ثبت این وقایع شیوه‌ها و ابزارهای مختلفی وجود دارد که تخته های گچی از جمله‌ی این لوازم به شمار می‌رود.

تخته سیاه کودک که در تصویر مشاهده می‌کنید از جنس MDF و به شکل ابر طراحی و به بازار عرضه گردیده است. این محصول متشکل از یک تخته سیاه فانتزی و زیبا به همراه بند آویز کنفی می‌باشد که علاوه بر ایجاد حس نوستالژیک دوران مدرسه، به شما کمک می‌کند تا فعالیت‌های روزانه، جملات عاشقانه و قصار و … را بر روی آن ثبت نمایید.

طراحی این تخته سیاه به صورت گچی در کنار طرح فانتزی آن، زیبایی خاص و منحصر به فردی به آن بخشیده است و شما می‌توانید از این محصول علاوه بر منزل، جهت ارائه منوی غذا و یا نوشیدنی در کافی‌شاپ‌ها، دکوراسیون اتاق کودک، اتاق‌خواب یا اتاق کار و … نیز استفاده نمایید.

وزن سبک این تخته یادداشت گچی و امکان پاک کردن آسان یادداشت‌های نوشته شده بر روی آن، از ویژگی‌های این محصول به شمار می‌رود و شما می‌توانید آن را همیشه و در همه‌جا به همراه خود داشته باشید. از دیگر مزایای این تخته سیاه طرح فانتزی قابلیت استفاده از آن در دو حالت دیواری و رومیزی می‌باشد و شما می‌توانید متناسب با نیاز خود، آن را به کار بگیرید.

از این تخته می توان به عنوان فضایی برای تفریح ونقاشی و تمرین های درسی روزانه استفاده کرد.
تخته سیاه برای بسیاری از ما یادآور نوستالوژی های مدرسه و کلاس درس است. با وجود اینکه امروزه در کمتر کلاسی می توان تخته سیاه را پیدا کرد اما این چیزی از  زیبایی، جذابیت، و کاربردی بودن آن کم نمی کند. رنگ تخته سیاه راه زیادی را از تخته‌های سبز و خاکستری که در مدارس از آن استفاده شده است آمده است تا امروز که به خانه‌های ما رسیده است. این رنگ یادآور دوران مدرسه است ولی کاربردهای زیادی در فضای خانه می‌تواند داشته باشد. استفاده از این تخته در خانه‌هایی که در آن‌ها پسربچه‌ها یا دختربچه‌ها زندگی می‌کنند بسیار سرگرم‌کننده و کاربردی است.
شما می توانید از تخته سیاه در مکان‌های کاملا نامتعارف استفاده کنید- مانند تخته پشتی تخت‌خواب. در اتاق پسر یا دختر کوچکتان اگر علاقه به نقاشی کشیدن داشته باشد، استفاده از تخته سیاه ایده خیلی زیبا و جذابی است که علاوه بر زیبایی استفاده های مفیدی می توان از آن کرد.
برای نوشتن روی تخته سیاه از گچ استفاده می‌شود و برای پاک‌کردن نوشته‌ها از وسیله‌ای به نام تخته پاک کن که از یک تکه ابر تشکیل شده‌است، استفاده می‌شود که با به‌وجود آمدن تخته سفید امروزه کمتر از تخته سیاه استفاده می‌شود.