16

تفاوت باتری درجه یک و اورجینال

تفاوت باتری درجه 1 و اورجینال

باتریهای موجود در بازار در 3 نوع هستند که در این مقاله سعی داریم تفاوت این 3 نوع رو تشریع کنیم.

 

نوع اول

باتریهای رو گوشی

گوشیهایی موبایل هر ساله در حال توسعه و پیشرفت هستند و هر سال با تغییرات فراوان وارد بازار میشن باتری گوشیهای موبایل هم همراه با تولید گوشیهای هوشمند خط تولیدشون راه اندازی میشه , باتریهایی که همراه با گوشی و شرکت اصلی سازنده ساخته میشه و درون جعبه یا داخل گوشی ارئه میشه دارای بالاترین کیفیت و استاندارد هست و در برخی مدل ها باتری داری چیپ nfc میباشد.

 

نوع دوم

باتریهای اورجینال یا اصلی

وقتی خط تولید گوش متوقف میشه تولید باتری هم به اتمام میرسه و خط تولید باتری ها قدیمی توسط شرکتهای معتبر خریداری میشه و تولید باتری و تحت لایسنس شرکت اصلی شروع میشه

این باتریها از لحاظ ظاهر کیفیت و استاندارد کاملا شبیه به باتری روگوشی هستند و اغلب دارای گارانتی

 

نوع سوم

باتری های درجه 1 یا های کپی

باتری درجه یک یا های کپی به مدلهایی گفته میشه که توسط شرکت اصلی یا تحت لایسنس شرکت اصلی ساخته نشده و اغلب از لحاظ مواد اولیه کیفیت و عمر باتری چاپ پوسته باتری دارای کیفیت پایینتر از مدل رو گوشی یا اورجینال دارند که شرکتها و فروشگاههای حرفهای با عنوان درجه یک یا های کپی به فروش مرسانند و این مدل بدون گارانتی ارائه میشه.

 

متاسفانه برخی افراد سود جو بخاطر سود بیشتر در فروشگاههای اینترنتی یا حتی در بازار مدلهای های کپی رو با نام اصلی و با قیمتهای بسیار بالا به مشتری ارئه میکنن.

 در تصاویر زیر میتونین تفاوت ظاهری باتری اورجینال و درجه یک رو مشاهده کنین     

 

اورجینال

درجه یک

 

 

ما در دیجیتری با ارائه باتری های اورجینال با گارانتی تعویض بدون قید و شرت 3ماه و 6 ماهه با قیمت پایینتر از بازار بر این باور هستیم که شما لایق بهترینها هستین و گوشی موبایلتون برای شما با ارزش میباشد.

در فروشگاه باتری های درجه یک هم عرضه میشه که قیمت خیلی پاییتری نسبت به مدل اورجینال دارن که با عنوان درجه یک بفروش میرسه و به این جهت در فروشگاه موجود هست که برخی افراد نیاز دارن گوشی قدیمی شون رو روشن کنن و به اطلاعات گوشی نیاز دارن که میتونن از این مدل استفاده کنن و هزینه زیادی برای خرید باتری اصلی پرداخت نکنن.

دیجیتری برای اطمینان از سالم بودن این مدل از باتری ها ضمانت سلامت فیزیکی و 7 روز تضمین تعویض کالا رو برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته.

 

ما برای حمایت از مصرف کننده ایرانی دیجیتری رو بنا نمودیم.