از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

آبکش برنج شوی

وضعیت موجود
قیمت اصلی 39000 تومان
قیمت 32000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ویژگی های آبکش برنج شوی دسته دار :

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

برنج یکی از اصلی ترین غذاهای مصرفی ما محسوب می شود ، به گونه ای که در طول هفته چندین وعده غذایی ما را به خود اختصاص می دهد . برنج به دو صورت دم پخت و آبکش شده پخته و سرو می شود که البته نوع آبکش شده آن طرفداران بسیار بیشتری را دارد . در این نوع از پخت ، شما باید برنج را مدتی درون آب بگذارید و بعد آن را از آب جدا و یا اصطلاحاً آبکش نمایید . این کار اغلب با استفاده از سطل ، کاسه های بزرگ و ظروفی از این قبیل انجام می شود که به دلیل عدم وجود لبه های خروجی مناسب ، بخشی از برنج در حین تخلیه آب داخل ظرف ، بیرون میریزد و هدر می رود ، این در حالی است که برنج از ارزشمندترین دانه های غذای به شمار می رود که برای کاشت ، رشد و برداشت آن زحمات و هزینه های زیادی صرف می شود . برای حل این مشکل ظروف و لوازم بسیار متنوعی ارائه شده که این بار قصد داریم یکی از جدیدترین نوع آنها را با عنوان آبکش برنج شوی دسته دار به شما معرفی و عرضه داریم.

.محصولی با طراحی نوین ، ظاهری زیبا و عملکردی کاملاً کاربردی که می تواند به سادگی بخش زیادی از مشکلات و زحمات شما در تخلیه آب برنج را برطرف کند . آبکش برنج شوی دارای یک محفظه اصلی به شکل کاسه می باشد که ظرفیتی معادل 2 لیتر را دارد و از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت تولید شده . در پشت محفظه نیز یک دستگیره طراحی شده که به شما امکان تخلیه آب درون کاسه با تسلط کامل و همچنین حمل و جابه جایی آسان آن را خواهد داد.

اما وجه تمایز برنج شوی پلاستیکی با سایر محصولات مشابهش را می توان توری آن دانست ، چراکه به جای قرار گیری در زیر محفظه ، دقیقاً در قسمت جلوی آن با زاویه 90 درجه قرار گرفته ، به گونه ای که بخشی از دیواره و همچنین بخشی از دهانه ظرف را پوشش داده است . این توری از جنس پلاستیک منعطف تولید شده و دارای سوراخ های متعدد برای تخلیه سریع آب درون ظرف می باشد . نوع قرار گیری توری بر روی این ظرف به گونه ای است که مانع از خارج شدن برنج از داخل آن به هنگام آبکشی می شود .  سبد آبکش دار در رنگ سفید با دسته و توری رنگ صورتی و الوانی ارائه می شود . آبکش برنج شوی دسته دار علاوه بر برنج ، قابل استفاده برای شست و شوی انواع حبوبات ، میوه و سبزیجات است.