از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

الک اتوماتیک آرد

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

کد کالا : 1884

 

ویژگی های الک اتوماتیک آرد  :

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

الک اتوماتیک آرد آنا ، محصولی با طراحی نوین ، زیبا و عملکردی کاملاً کاربردی جهت استفاده در آشپزخانه است . این محصول متفاوت از الک های معمولی ، دارای محفظه ای استوانی شکل به قطر 10.5 سانتی متر و ارتفاع 9.5 سانتی متر با ظرفیت 350 میلی لیتر بوده که به سادگی توسط دستگیره ای که در قسمت کناری آن تعبیه شده است قابل نگهداری و همچنین کنترل می باشد. ابعاد الک آرد خانگی با توجه به نیاز مصرف خانگی و همچنین جلوگیری از بیرون ریختن آرد در حین الک کردن طراحی شده است . در زیر دستگیره الک اتوماتیک نازلی قرار داده شده که با کشیدن آن به سمت بالا تیغه تعبیه شده داخل استوانه بر روی توری به چرخش در می آید و باعث حرکت آرد بر روی توری و تسهیل عمل الک کردن بدون نیاز به تکان دادن ظرف می شود . بنابراین بدون نیاز به صرف انرژی زیاد و تنها با استفاده از یک دست خود می توانید آرد را الک کنید .

 آرد را می توان یکی از پر مصرف ترین نوع مواد اولیه غذایی معرفی نمود که از آن برای تهیه برخی از غذاها و دسرها نظیر کیک و شیرینی استفاده می شود . دانه های آرد به دلیل وجود رطوبت ممکن است به یکدیگر بچسبند و اصطلاحاً به صورت گلوله ای شکل درآیند ، اگر پیش از استفاده از آرد این مشکل برطرف نشود گلوله های آردی داخل بافت کیک قرار می گیرند و به پخت کامل نمیرسند ، بنابراین در حین میل کردن متوجه طعم آرد خام خواهید شد . برای حل این موضوع حتماً باید آرد به صورت کامل الک شود تا دانه ها کاملاً از هم تفکیک شوند . نیاز به الک های مناسب جهت استفاده در آشپزخانه ها باعث ارائه این محصول با ابعاد ، جنس تولیدی و اشکال متنوعی شد که امکان انتخاب و استفاده بسته به نیاز و همچنین سلیقه افراد را نیز به وجود آورد .

برای الک کردن آرد با استفاده از الک های معمول شما بایستی با دو دست خود الک را به طرفین حرکت دهید تا آرد موجود داخل آن مداوم حرکت کند ، این حرکت باعث عبور دانه ها با ابعاد استاندارد از سوراخ های توری می شود که مستلزم صرف انرژی زیادی می باشد . اما برای حل این مشکل نوع جدیدی از الک ها با عنوان الک اتوماتیک ارائه شد که عملکردی به مراتب ساده تر را داشت . این بار یکی از انواع این محصولات را با عنوان الک اتوماتیک آرد آنا به شما معرفی و استفاده از آن را پیشنهاد می کنیم.

الک آرد کیک آنا ، ابزاری نوین و بسیار کاربردی جهت استفاده در آشپزخانه ها می باشد . این محصول از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت تولید شده است . محفظه دستگاه الک به شکل یک استوانه طراحی شده که دیواره نسبتاً بلندی به ارتفاع 9.5 سانتی متر دارد . وجود دیواره بلند علاوه بر ایجاد ظرفیت بیشتر ، مانع از ریختن آرد در حین الک شدن به بیرون از محفظه از قسمت دهانه می شود . دیواره داخلی محفظه مندرج بوده که میزان آردی که داخل آن ریخته می شود را مشخص می کند .

محفظه استوانه ای به یک دستگیره جهت نگهداری و همچنین کنترل الک تنها با استفاده از یک دست مجهز می باشد ، بنابراین نیازی به بکارگیری هر دو دست در زمان الک نیست . در زیر دستگیره نازلی تعبیه شده که به سادگی می توان آن را به سمت بالا کشید . بالا کشیدن نازل سبب چرخش تیغه تعبیه شده بر روی توری الک می شود . چرخش تیغه ، حرکت آرد بر روی توری بدون نیاز به تکان دادن محفظه را به ساده ترین شکل ممکن محیا می کند . بنابراین بدون نیاز به صرف انرژی زیادی و تنها با استفاده از یک دست می توانید آرد را در کمترین زمان ممکن الک کنید .

 

نوع الک

جنس پلاستیک


طول ۲۱.۵ سانتی متر

عرض ۱0.۵ سانتی متر

ارتفاع 9.5 سانتی متر

سایر توضیحات

– مناسب برای الک کردن آسان آرد
– مناسب برای پخش کردن پودر شکر روی شیرینی و کیک
– دارای قابلیت چرخشی به‌وسیله دست برای صاف کردن آرد و شکر
– دارای یک توری فلزی در کف ظرف
– دارای پروانه‌ ی پلاستیکی چرخشی برای الک کردن