از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قوری زعفران

وضعیت موجود
قیمت 10000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

کد کالا : 1879

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

قوری زعفران دم کن کوچک

به طور سنتی زعفران بخش مهمی از غذای ایرانی‌ها را تشکیل می‌دهد به نحوی که در بسیاری از غذاها از این ماده‌ی غذایی با ارزش استفاده می شود. برای حفظ کردن کیفیت زعفران و دم کردن آن به صورتی که بهترین عطر و بو را به غذایتان ببخشد شما می‌توانید از قوری‌ زعفران استفاده کنید.

قوری کوچک زعفران که در تصویر مشاهده می‌کنید با بدنه‌ای از جنس شیشه تولید و به بازار عرضه گردیده است. بدنه شیشه‌ای این قوری در برابر تغییر ناگهانی دما بسیار مقاوم بوده و شما می‌توانید بدون نگرانی آن را بر روی بخار کتری و یا سماور قرار دهید. بدنه‌ی شفاف این قوری‌های درب دار نیز روند دم کشیدن زعفران درون مخزن را به خوبی نمایش می‌دهد.

این قوری کوچک شیشه‌ای مناسب برای دم کردن و رسیدن به عصاره مطلوب زعفران طراحی گردیده و شما می‌توانید با استفاده از این محصول به راحتی مقدار زعفران مورد نیاز را جهت تزئین و طبخ انواع غذا، دسر و … آماده کرده و مورد استفاده قرار دهید. درب پلاستیکی تعبیه شده برای قوری زعفران شیشه‌ای کوچک نیز به خوبی محفظه‌ی شیشه‌ای را پوشانده و به دم کشیدن هرچه بهتر و سریعتر زعفران و محتوی قوری کمک خواهد کرد.

این قوری زعفران دم کن توسط این فروشگاه مستقیم و بدون واسطه عرضه شده است؛ بنابراین شما می‌توانید این محصول را به صورت عمده با قیمت تمام شده ارزان و مناسبی خریداری و در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

برای دم کردن و رسیدن به عصاره مطلوب زعفران نیاز است تا این گیاه گرانبها برای مدتی در دمای بالا نگهداری شود. معمولا این کار را درون لیوان و فنجان انجام می دهند که علاوه بر نامناسب بودن سایز برای جدا کردن تفاله ها شما را دچار دردسر می کند. قوری زعفران پیشنهاد امروز دایاسنتر ،وسیله ای کوچک و زیبا برای انجام این کار است که می تواند  کنار اجاق یا روی کتری قرار بگیرد و آراستگی و نظم بیشتری را به آشپرخانه شما هدیه کند.بدنه مدرج این قوری به شما این امکان را می دهد که به میزان دلخواه آب و یا سایر مایعات را داخل اون بریزید و باید اشاره کنیم که از قرار دادن این وسیله روی شعله مستقیم خودداری بفرمایید.