از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

نمگیر استند دار

وضعیت موجود
قیمت 69000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ویژگی های نمگیر استند دار :

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

توضیحات کالا :

نمگیر استند دار ، محصولی با طراحی زیبا ، مدرن و کاربردی جهت استفاده در کنار انواع سینک ظرفشویی می باشد . این محصول متشکل از یک پد نمگیر با ضخامت مناسب برای آبگیری ظروف شسته شده و یک استند برای قرار دادن ظروف مختلف با ابعاد کوچک نظیر بشقاب ، چاقو ، کفگیر و ... است . استند ظروف از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت تولید شده که قابلیت جداسازی و همچنین اتصال آسان به پد در صورت نیاز را دارد ، بنابراین می توانید جهت شست و شوی نمگیر ، آن را از استند جدا نمایید . بارزترین ویژگی آبگیر ظروف کنار سینک را می توان قابلیت تاشدن پد بر روی استند و همچنین جابه جایی آن عنوان نمود ، بدین ترتیب که در صورت عدم نیاز به پد می توانید به سادگی آن را بر روی استند تا کنید تا فضای بسیار کمتری را داخل کابینت ، کشو و ... برای نگهداری اشغال نماید ، از سوی دیگر امکان جابه جایی آسان آن را داشته باشید . از این محصول علاوه بر کنار سینک ، بر روی کابینت ، هنگام سفر و کمپینگ نیز می توان بهره برد .

اغلب اوقاتی را که در آشپزخانه می گذرانید ، صرف شست و شوی ظروف مختلفی می شود که حاصل سرو و یا طبخ غذا هستند . ظروفی که پس از شست و شو نیاز به آبگیری و خشک شدن دارند ، بنابراین درون آبچکان قرار داده می شوند . اما بعضی از سینک ها به گونه ای طراحی شده اند که آبچکان هایی از نوع دیواری یا کابینتی را در نزدیکی آنها نمی توان نصب و مورد استفاده قرار داد . برای برطرف کردن نیاز افراد در استفاده از این نوع سینک ها ابزارهای متعددی از جمله آبچکان های رومیزی و یا اصطلاحاً ایستاده در ابعاد و اشکال مختلف ارائه شد . اما در برخی از مواقع استفاده از این محصولات به دلیل ابعاد نسبتاً بزرگی که دارند بر روی سینک به آسانی امکان پذیر نیست ، چراکه علاوه بر اشغال فضای زیاد ، نمای چندان زیبایی را در کنار سینک به همراه ندارند . اما نوع دیگر این تجهیزات با عنوان نمگیر کنار سینک به شرط داشتن فضای کافی در کنار سینک و یا حتی روی کابینت بسیار کاربردی تر است که با اقبال زیادی نیز روبه روی شده است . یکی از جدیدترین نوع این محصولات نمگیر استند دار می باشد .

 

آبگیر ظروف کنار سینک ، محصولی با طراحی نوین ، ظاهری زیبا و عملکردی کاربردی می باشد . این محصول شامل یک پد نمگیر با ضخامت مناسب می باشد که رنگ بندی متنوع و زیبایی را دارد . نوع جنس این پد ، پارچه حوله ای است که آب ناشی از شست و شوی ظروف را به خود جذب می کند . کافیست ظرف شسته شده را بر روی آن قرار دهید . این پارچه علاوه بر لطافت لایه رویین ، کاملاً منعطف می باشد ، بنابراین به سادگی می توانید رد هر شرایطی از آن بهره ببرید .  اما چیزی که این کالا را نسبت به نمونه های مشابه ساده متمایز می کند ، وجود یک استند بر روی پد است .

بر روی پد نمگیر یک استند از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت وجود دارد که به سادگی به پد متصل و یا در صورت نیاز از آن جدا می شود . قابلیتی که امکان شست و شو و خشک کردن پد به صو رت مجزا را فراهم می آورد . این استند مناسب برای قرار دادن ظروف کوچک نظیر بشقاب ، پیش دستی ، چاقوهای آشپزخانه ، کفگیر ، ملاقه و ...می باشد . نوع طراحی اتصال پد و استند به یکدیگر به گونه ای است که می توان در صورت عدم نیاز به محصول ، پد را بر روی استند تا زد تا علاوه بر اشغال فضای کمتر در زمان نگهداری درون کابینت و کشو ، امکان جابه جایی آسان را فراهم نماید تا به جز آشپزخانه از رطوبت گیر و آبگیر کنار سینک در زمان سفر و همچنین کمپینگ نیز بتوان استفاده نمود .