از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پارچ تصفیه آب اکسل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25 به همراه فیلتر تصفیه آب

  • شمارنده دیجیتالی برای تعویض فیلتر:دارد
  • امکان شست و شو در ماشین ظرفشویی:دارد

 لطفا برای خرید بیشتر از 5 عدد قبل از ثبت سفارش جهت موجود بودن کالا

با کلیک کردن این متن با ما در ارتباط باشین

 

گارانتی

گارانتی

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

Xelle 25 Water Filter Jug With Water Filter

آب نوشیدنی است که ما روزانه مقدار زیادی از را مصرف می‌کنیم و اصلی‌ترین نیاز بدن محسوب می‌شود. در گذشته آب تصفیه شده چیزی کمیاب بود و هرجایی پیدا نمی‌شد. اما امروزه تقریبا تمام شهرها از آب تصفیه شده استفاده می‌کنند. با این حال آب شهری هم می‌تواند حاوی موادی باشد که ممکن است برای ما مضر باشند. به همین دلیل خیلی‌ها در خانه‌هایشان هم دستگاه‌های تصفیه اب دارند. اما دستگاه تصفیه آب می‌تواند پرهزینه باشد و برای مصرف آب آشامیدنی سالم راه‌های ساده‌تری هم وجود دارد. یکی از این راه‌ها استفاده از پارچ‌های تصفیه آب است. پارچ تصفیه آب «اکسل» (Xelle) مدل 25 با حجم کلی 2.5 لیتر و یک فیلتر می‌تواند برای مصرف خانگی گزینه‌ی مناسبی باشد. فیلتر قابل تعویض این پارچ تصفیه آب، کلر، املاح، جرم و رسوبات را از آب فیلتر می‌کند. همچنین پارچ کاملا قابل شستشو است و می‌توانید آن را در ماشین ظرفشویی شست‌وشو دهید. این محصول به شکلی طراحی شده است که به راحتی درون درب یخچال قرار می‌گیرد.

چرا پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25

آب لوله‌کشی شهری دارای املاح و باکتری‌های بسیاری است که برای انسان مضر است. برخی از این مواد در تصفیه‌خانه و برخی در مسیر مانند لوله‌ها به آب افزوده می‌شود. این مواد علوه بر تغییر مزه یا رنگ و بوی آب، به کلیه‌ها آسیب بسیاری وارد می‌کند. این پارچ آب آشامیدنی خانه‌تان را تصفیه می‌کند. این مدل مزه آب را طبیعی می‌کند. آب‌های لوله کشی شهری توسط کلر تصفیه می‌شود. در آب لوله‌کشی میزان کلر گاهی بیش از حد استاندارد است و همین باعث شده تا آب مزه کلر پیدا کند. اما این ماده فقط تاثیر بر روی مزه ندارد بلکه بسیار خطرناک و سمی برای بدن انسان است. در دراز مدت کلر می‌تواند آسیب‌هایی مانند سنگ کلیه برایتان به وجود بیاورد. با استفاده از این پارچ تصفیه میزان کلر آب کاهش پیدا کرده و در نتیجه آب مزه طبیعی پیدا می‌کند.

این مدل علاوه بر کلر، در کاهش سرب، جیوه و مس تاثیر به‌سزایی دارد. برخی از این املاح مضر در لوله‌های شهری به آب اضافه می‌شود و با استفاده از این پارچ می‌توانید این املاح را کاهش دهید. یکی از ویژگی‌های پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25 حفظ مواد مفید است. این مدل کلسیم آب را حفظ می‌کند.با تهیه این پارچ شما موادی نظیر ترکیبات مضر مانند نیترات و سولفات، ناخالصی‌هایی مانند آفت‌کش‌ها و مواد آلی وارد شده به آب و در نهایت  باکتری‌های مضر را از آب آشامیدنی‌تان می‌کاهید.

 

 

یکی از ویژگی‌های این مدل استفاده از شمارنده دیجیتالی برای یادآوری تعویض ماهانه فیلتر است. هر فیلتر عمر مفیدی داردو با اتمام عمر مفید، دیگر فیلتر کارایی نخواهد داشت. بسیاری عمر فیلتر را نمی‌دانند یا زمان تعویض آن را فراموش می‌کنند. عملا این افراد از آب تصفیه نشده استفاده می‌کنند. اما برای این پارچ شمارنده‌ای در نظر گرفته شده تا زمان تعویض فیلتر را برایتان یادآوری کند. با استفاده از این ویژگی شما همیشه پارچی خواهید داشت که با کیفیت آب‌ آشامیدنی‌‌تان را تصفیه کرده و از کارایی آن کاسته نمی‌شود.

 

تفاوت پارچ با دستگاه تصفیه آب

 

دستگاه تصفیه آب فضای بسیاری اشغال می‌کند و نصب آن دردسرهای خودش را داردو این دستگاه‌ها از نظر قیمتی هم بسیاری گران‌تر از پارچ تصفیه کننده هستند. شاید بسیاری فضای کافی برای استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب را نداشته باشند برای این افراد پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25 گزینه مناسبی است. این مدل با ظرفیت 2.5 لیتر حجم کل، 1.5 لیتر آب تصفیه شده برای استفاده آب آشامیدنی کافی است. شما می‌توانید این پارچ را در یخچابتان قرار داده و نیاز به فضای زیادی برای استفاده از این مدل را ندارید. برخی دستگاه‌ها تصفیه، املاح مفید را همراه با باعث املاح از آب می‌کاهد اما در این پارچ سعی شده تا مواد مفید مانند کلسیم، در آب باقی بماند. از نظر اقتصادی تهیه پارچ به صرفه‌تر از دستگاه است. یکی از ویژگی‌های این مدل، امکان جابه‌جایی آن است. برای مثال قصد سفر دارید، نمی‌توانید دستگاه‌ان را با خود به سفر ببرید و نصب کنید، اما همیشه می‌توانید پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25 را همراه داشته باشید و در مسافرت‌ها هم آب تصفیه شده بیاشامید. در دستگاه‌های تصفیه کننده، برای آشامیدن آب خنک باید از پارچ استفاده کنید و آن را در یخچال قرار دهید اما این مدل به صورتی طراحی شده تا بتوانید آن را در یخچالتان قرار دهید.

 

فیلتر هوشمند

 

همانطور که گفته شد این مدل مواد مضر را از جدا کرده و مواد مفید را در آب باقی می‌گذارد. این کار به وسیله فیلتر هوشمند این پارچ صورت می‌گیرد. اکثر تصفیه‌کننده‌ها از فیلتر حاوی ترکیب‌های کربن آنتراسیت جهت فیلتر آب استفاده می‌کنند. این فیلتر برای آب‌های ایران بازدهی کافی را ندارد. فیلتر استفاده شده برای این پارچ کربن فعال گیاهی است. این ماده خاصیت گندزدایی دارد که تحت فرایند ویژه از پوست میوه‌هایی مانند نارگیل تولید می‌شود. این ماده در نقش جذب کننده‌ای قدرتمند ناخالصی‌های نامحلول مانند بنزن، حلال‌های آلی، ترکیبات روغنی و انواع بو و طمع‌های ناخواسته آب را به خود جذب می‌کند. فیلتر این محصول با حجم بزرگ طراحی شده تا بتواند مواد بیشتری را در خود جا داده و تا 125 لیتر آب‌شهری را با اثربخشی کامل تصفیه کند. بدین ترتیب از هرینه‌های خرید آب بطری و دستگاه تصفیه خانگی در خانواده به مقدار چشمگیری کاسته می‌شود.

نتیجه‌گیری

 

پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25 برای افرادی که به سلامتشان اهمیت می‌دهند گزینه مناسبی است. این مدل با استفاده از یک فیلتر تصفیه مواد مضر را از آب آشامیدنی می‌کاهد و سلامتتان را تضمین می‌کند. این مدل به صورتی طراحی شده تا برخلاف دستگاه‌های تصفیه کننده آب فضای زیادی را اشغال نکند و شما قادر باشید این پارچ را در یخچال‌تان قرار دهید. برای این محصول دریچه‌ای تعبیه شده تا از طریق آن آب را سریع‌تر پر کنید. پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25 برای افرادی که قصد تصفیه آب آشامیدنی‌شان را دارند مناسب است.