از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ماگ در دار استارباکس

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماگ سرامیکی درب‌دار STARBUCKS

ماگ درب‌دار در تصویر مشاهده می‌کنید در مدل قاشق‌دار با بدنه‌ای از جنس سرامیک تولید و به بازار عرضه گردیده است. لعاب سفید رنگ پوشانده شده بر روی بدنه‌ی این ماگ لیوان استار باکس دکوری علاوه بر زیبایی که به آن‌ها بخشیده است، موجب حفظ کیفیت و دوام محصول نیز می‌گردد. بدنه‌ی این ماگ‌ها با طرح لوگوی برند معروف STARBUCKS با رنگ‌های متنوع تزئین شده که در کنار درب سرامیکی مشکی رنگ به زیبایی هرچه بیشتر محصول کمک نموده است.

از ویژگی‌های این ماگ درب‌دار سرامیکی قاشق استیل در نظر گرفته شده برای آن است که به همزدن آسان محتویات درون مخزن کمک خواهد کرد. درب سرامیکی در نظر گرفته شده برای این ماگ سرامیکی STARBUCKS نیز به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید بدون خارج کردن قاشق، آن را به راحتی بر روی مخزن قرار داده و ضمن گرم ماندن محتوی لیوان از ورود هرگونه آلودگی و گرد و غبار به درون مخزن جلوگیری نمایید.

طراحی شیک و فانتزی محصول در کنار کیفیت بالای بدنه و قیمت مناسب، این ماگ لیوان کادوئی را به گزینه‌ای مناسب جهت هدیه و پیشکش به دوستان و عزیزانتان تبدیل نموده و شما می‌توانید این محصول را در مناسبت‌های مختلف نظیر ولنتاین، تولد و … به آن‌ها تقدیم نمایید.