از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اردو خوری چرخشی طرح گل

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

ویژگی های اردو خوری چرخشی طرح گل :

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

توضیحات کالا

اردو خوری چرخشی طرح گل ، محصولی با طراحی ظاهری خاص و در عین حال زیبا که می تواند به سادگی زینت بخش میز پذیرایی شما باشد . این ظرف به شکل یک گل طراحی گردیده که پنج گلبرگ آن با استفاده از دستگیره گردان تعبیه شده بر روی ظرف باز و بسته می شوند ، بدین صورت که در زمان نیاز می توانید دستگیره را بچرخانید تا شاهد باز شدن و بیرون آمدن گلبرگ های گل که حاوی تنقلات مختلف به صورت مجزا هستند باشید و پس از استفاده برای حفظ بهتر و تنها با با یک حرکت دستگیره ، گلبرگ ها را به سمت داخل جمع کنید . دیگر ویژگی اردو خوری طرح گل را نیز می توان قابلیت استفاده از دستگیره گردان روی گل به عنوان استند موبایل عنوان نمود ، کافیست درب دستگیره را به سمت بالا باز کنید و تلفن خود را به گونه ای که به صورت کامل درون شیارهای تعبیه شده قرار گیرد ، بر روی آن جای دهید . ظرف تنقلات خوری طرح گل ، یک ظرف پذیرایی زیبا و در عین حال متفاوت است که همواره می توان از آن در محیط های مختلف برای پذیرایی و یا حتی استفاده شخصی جهت نگهداری شیرینی و میوه های کوچک ، شکلات ، آجیل و سایر تنقلات بهره برد.

همه ما برای پذیرایی در شرایط مختلف ظروف گوناگونی را در منزل و یا حتی محیط کاری خود در اختیار داریم که بسته به شرایط از آنها استفاده می کنیم . ظروفی که در عین زیبایی و کارایی ، اغلب قیمت بالایی را دارند و مشکلات دیگری نظیر امکان آسیب دیدن سریع ، وزن بالا و اشغال فضای زیاد بر روی میز را نیز به همراه خود یدک می کشند . برای حل اینگونه مشکلات ، تولیدکنندگان و طراحان ، ظروفی را جایگزین کردند که در عین کارایی و کیفیت ، زیبایی و مقاومت بیشتر را به همراه داشته باشند و البته امکان اشغال فضای کمتر . یکی از جدیدترین نوع این ظروف که این بار با آن آشنا خواهید شد ، اردو خوری چرخشی طرح گل نام دارد.

محصولی که در عین زیبایی ، بسیار کاربردی نیز می باشد . ظاهر این ظرف به شکل یک گل با 5 گلبرگ طراحی شده که در وسط آن نیز یک دستگیره شبیه به ظرف اصلی با مرکزیت یک قلب قرار گرفته است . اگر زیبایی ظاهری کالا را بتوان کنار گذاشت ، نحوه عملکرد آن را می توان اصلی ترین و در عین حال جذاب ترین ویژگی ظرف عنوان نمود . هر یک از پنج گلبرگ ظرف در زیر خود محفظه را برای نگهداری تنقلات مختلف جای داده اند که قابلیت باز و بسته شدن با استفاده از دستگیره میانی را دارند.

کافیست دستگیره طرح گل را که در میان ظرف قرار دارد بچرخانید تا شاهد باز شدن گلبرگ های گل باشید . هر یک از گلبرگ ها ، ظروفی هستند که درون آنها می توان خوراکی های مختلف نظیر شکلات ، آجیل و ... را به صورت مجزا قرار داد . بدین شکل نیازی نیست از ظروف مختلف و متعدد بر روی میز پذیرایی خود استفاده کنید ، می توانید از یک ظرف به جای چند ظرف بهره ببرید ، در صورت نیاز بازشان کنید و پس از استفاده محفظه های آن را ببنید تا در برابر آلودگی ، گرد و غبار و ... از خوراکی ها محافظت شود . اما این پایان کار ظرف آجیل خوری فانتزی طرح گل نیست ، بر روی دستگیره درپوشی به شکل قلب تعبیه شده که می توانید با باز کردن آن شیار هایی در دو طرف دیواره به همراه یک محفظه کوچکتر را ببینید ، از این محفظه می توانید برای قرار دادن چنگال های زیتون خوری کوچک و از شیارها نیز برای قرار دادن تلفن همراه و استفاده به عنوان استند موبایل بهره ببرید . اشغال فضای کم ، ظاهر زیبا ، عملکرد فانتزی و جالب توجه تنها بخشی از ویژگی های ظرف تنقلات خوری طرح گل می باشد که امکان استفاده از آن برای نگهداری انواع تنقلات در هنگام پذیرایی را فراهم آورده اند.

ویژگی خاص اردوخوری چرخشی طرح گل که آن را برای مشتری ها جذاب کرده چرخشی بودن ظرف و پنهان کردن محتوای تنقلات داخل ظرف می باشد. در نگاه اول شما ظرفی فانتزی طرح گل خواهید دید که با چرخاندن سوییچ روی آن به آرامی تنقلات پنهان شده بیرون آمده و جلوه ای جالب و جادویی به محصول میدهد. این اردوخوری جالب چرخشی همچنین دارای یک درب قلبی بازشو روی سوییچ چرخان میباشد که میتوانید با باز کردن آن شیارهایی برای نگهداری گوشی وجود دارد که میتوانید گوشیتان را به حالت ایستاده برای تماشای فیلم روی آن قرار دهید. می توانید از اردوخوری چرخشی طرح گل برای پذیرایی انواع مواد خوراکی در صبحانه و عصرانه استفاده کنید. بدلیل زیبایی انحصاری این ظروف و دوام و کیفیت مناسب آن شما می توانید از این ظروف جذاب را برای پذیرایی در هتل ها، رستوران، سلف سرویس ها و … نیز استفاده کنید.