از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

برج تنقلات سه طبقه ورتیگو

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0
برج تنقلات 3 طبقه ورتیگو
جنس : شیشه
ابعاد : ارتفاع کلی: ۲۰ سانتی متر
مناسب برای دسر
ظرف بزرگ:
قطر دهانه: ۹.۵ و ارتفاع: ۶.۵ سانتی‌متر
گنجایش: ۳۳۰ میلی‌لیتر
ظرف متوسط:
ابعاد: قطر دهانه: ۸ و ارتفاع: ۵.۵ سانتی‌متر
گنجایش: ۲۲ میلی‌لیتر
ظرف کوچک:
ابعاد: قطر دهانه: ۶.۵ و ارتفاع: ۵ سانتی‌متر
گنجایش: ۱۲۰ میلی‌لیتر
مناسب برای شکلات ، آجیل ، ترشی ، مربا و ...
 

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ظرف شکلات و تنقلات سه طبقه به دلیل طراحی زیبایی که دارد به برج شکلات خوری نیز معروف است . این محصول از چهار ظرف شیشه ای یک اندازه تشکیل شده که روی یک دیگر گذاشته می شود و یک درب شیشه ای نیز روی آخرین ظرف قرار میگیرد. ظرف شکلات و تنقلات را با مواد غذایی رنگارنگ پر کنید و در مجالس خود برای پذیرایی از مهمان های خود استفاده نمایید.

شکلات خوری برجی امکان نگهداری چهار نوع شکلات و تنقلات را در یک ظرف برای شما فراهم می سازد . جنس این ظرف از بلور بوده و نگهداری شکلات های رنگارنگ درون آن زیبایی ظرف را دو چندان خواهد کرد . در این ظرف زیبا و شیک می توانید انوع شکلات ، آجیل ، شیرینی را نگهداری نمایید و در مهمانی های خود از آن استفاده کنید.

برج تنقلات 3 طبقه ورتیگو شیشه‌ای است که در آن هر طبقه، نقش درپوش طبقه‌ی پایین را ایفا می‌کند. البته‌ طبقه آخر در مجزایی دارد که شمایل برج را تکمیل می‌کند. غیر از مربا و عسل می‌توانید از این برج تنقلات برای نگه‌داشتن آجیل، خشکبار پذیرایی، شکلات، آب‌نبات و حتی شیرینی‌های خشک و برش‌های لواشک استفاده کنید و آن را روی میز پذیرایی بگذارید تا هم جلوه‌ی زیبایی داشته باشد و هم خوراکی‌ها در دسترس باشند. بهتر است این ظرف را به صورت دستی بشویید و آن را داخل ماشین ظرف‌شویی قرار ندهید.

برج شیشه ای 3 طبقه به دلیل طراحی زیبایی که دارد به برج شیشه ای دسر نیز معروف است . این محصول از سه ظرف شیشه ای با سه اندازه مختلف تشکیل شده که روی یک دیگر گذاشته می شود و یک درب شیشه ای نیز روی آخرین ظرف قرار میگیرد که در صورت استفاده ی جداگانه از آن نیز برای سرو دسر میشود استفاده کرد. ظرف شیشه ای دسر را با دسر ها و مواد غذایی رنگارنگ و متنوع پر کنید و در مجالس خود برای پذیرایی از مهمان های خود استفاده نمایید.

جنس این ظرف از بلور بوده و نگهداری غذا های رنگارنگ درون آن زیبایی ظرف را دو چندان خواهد کرد. در این ظرف زیبا و شیک می توانید انوع دسر ,شکلات ، آجیل ، شیرینی را نگهداری نمایید و در مهمانی های خود از آن استفاده کنید. شما میتوانید از هر طبقه به صورت جداگانه نیز استفاده کنید و برای هر مدل خوراکی اعم از دسر, مربا، شیرینی, ترشی و تنقلات و ….. از اندازه ی دلخواه استفاده کنید. این ظرف شیک و زیبا در عین حال که میزان زیادی از دسر و مواد غذایی شما را در خود جا میدهند , طبقات روی هم قرار می گیرند و فضای کمتری از میز پذیرایی شما را اشغال می کند.

در بسیاری از منازل و محیط های اداری ظروف دسر  جز ظروفی دکوری است که بصورت ثابت و همیشگی بر روی میز ناهار خوری و یا میز پذیرایی قرار می گیرد.این ظرف برجی زیبا علاوه بر کیفیت بالا کمی متفاوت تر از ظروف دسری است که تا کنون مشاهده کرده اید. این مدل برج دارای چهار طبقه مجزا با سه اندازه ی XL ,L , M طراحی شده است. که این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر طبقه از این ظرف را به یک مدل دسر یا غذا اختصاص داده و پذیرایی ایده آلی از میهمانانتان داشته باشید.

 

 

  • طراحی زیبا و شیک
  • مناسب برای نگهداری شکلات ، آجیل ، شیرینی و . . .
  • قرارگیری 4 عدد ظرف روی یک دیگر
  • تهیه شده از جنس بلور
  • دارای بسته بندی اورجینال
  • محصول Pro Vertigo
  • ظرف سرو متفاوت و دکوری
  • دارای 3 طبقه