از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

سری آبپاش چند حالته

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

سری آبپاش چند حالته

شست و شو و نظافت از جمله کارهای اصلی انسان است که در طی زندگی خود آن را انجام می‌دهد. به طور مثال شستن خودروی شخصی یا شستشوی حیاط خانه ها و همچنین آبیاری به گیاهان در منازل و باغ ها از وسایل کاربردی متنوعی در این حوزه بهره می گیرد. یکی از این وسایلی که می تواند برای جلوگیری از هدر رفت زیاد آب به ما کمک خوبی به نماید سری آبپاش چند حالته یا آب پاش سری شیر می باشد که امروزه بسیار زیاد از آن استفاده می شود. در ادامه توضیحاتی در رابطه با چگونگی استفاده آن شرح داده شده است.

 لطفا برای خرید بیشتر از 5 عدد قبل از ثبت سفارش جهت موجود بودن کالا

با کلیک کردن این متن با ما در ارتباط باشین

 

گارانتی

گارانتی

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

 

ویژگی سری آبپاش چند حالته

آبپاش سری شیر یک محصول جدید و بسیار کاربردی است که مورد نیاز هر خانه، باغ و باغچه و سایر مکان های مختلف می باشد.
این دسته  لوازم نظافت  از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای شست و شوی ماشین ها، آب دادن به گل ها و درختان و … مورد استفاده قرار می‌گیرند.
برای مدیریت کردن بهتر آب مصرفی می‌توان با خرید سریع آبپاش این کار را انجام داد و از هدر رفته بیش از حد آب جلوگیری کرد.
انواع مختلفی از این محصولات در بازار وجود دارند که با مواد اولیه متنوع از جمله پلاستیک و فلزهایی مانند آلومینیوم و غیره ساخته می شود.
مواد اولیه به کار برده شده جهت تولید محصول فوق از مرغوبترین و با کیفیت ترین مواد پلاستیکی است که در کارخانه توسط دستگاه‌های بزرگ صنعتی تولید شده است.
این محصول که جزو لوازم نظافت است از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و توسط مهندسان ماهر ظاهر زیبا به خود گرفته است که دسته آن به صورت ارگونومیک بوده و در هنگام استفاده از آن خستگی و فشار زیادی را به انگشتان و مچ دست و همچنین کف دست وارد نمی کند.
ابعاد سری آبپاش چند حالته ۲۰ × ۴ × ۱۷ سانتی متر می باشد. لذا این اندازه بسیار بزرگ و یا کوچک نبوده و در حالت استاندارد برای استفاده کاربران طراحی شده است.
در واقع می توان گفت به دلیل طراحی بسیار خاصی که در آب پاش سری شیر انجام شده است می تواند با فشار بسیار زیادی همراه با هوا مخلوط کند و به راحتی شعاعی حدود ۵ متر را آبیاری نماید.
عمو ما از این نوع وسایل کاربردی برای کاربری ها و مصارف خانگی در منازل جهت شستشوی ماشین و یا باغ و باغچه جهت آبیاری گیاهان استفاده می گردد.
با خرید سری آبپاش چند حالته می‌توانید آب را با سرعت بسیار زیادی که تحت کنترل شما می باشد به محیط وارد نمایید به هر کجا که می خواهید آبیاری کنید.
تعداد خروجی هایی که برای آن در نظر گرفته اند حدود ۷ عدد می باشد که در حالت های مختلف قابل تنظیم هستند.
در یکی از این حالت ها به راحتی شما می توانید آب را به صورت پاشش باران به محیط منتقل نمایید و در حالت دیگر با پاشش و پرتاب بیشتر اما شعاع پاشش کم تر تنظیم نمایید.
ساده ترین نوع انتقال آب در این سری آبپاش چند حالته به صورت کاملاً نقطه‌ای و پر فشار می باشد که به راحتی می تواند آلودگی ها و لکه های کثیف روی بدنه ماشین را به راحتی از بین ببرد.
تغییرات مختلفی که در این سری ها انجام می شود بسیار ساده می باشد به این صورت که تنها با چرخاندن قسمت مشکی که در انتهای آن مانند یک واشر عمل می کند با هر یک چرخش کوچک دهانه آب بر روی حالت های مختلف تغییر می یابد.
بدین صورت شما می‌توانید آب خارج شده از شلنگ را با توجه به حالتی که تنظیم کرده‌اید کنترل نمایید.
لازم به ذکر است که شلنگ آبیاری را به طور کامل به سری لوازم نظافت متصل نمایید تا در حین کار شلنگ از دسته جدا نشود.
نکته دیگری که برای این محصول وجود دارد این است که شما می توانید به راحتی فلکه آب را باز نمایید و در صورت نیاز با فشردن اهرم مخصوص این وسیله آب را در هنگام لزوم از شلنگ خارج نمایید و زمانی که اهرم فشرده نشود آبی از چلنگ خارج نمی گردد.

 

بستن